Petrol yağı katkı maddesi, yağlayıcı ve benzin katkı maddesi üreticisi Bardahl, İzmirli şirket Ventuma bünyesinde Türkiye pazarına açılacak. Ventuma ve Bardahl, Türkiye tek yetkili distribütörlük sözleşmesini imzaladı.

Petrol yağı katkı maddesi, yağlayıcı ve benzin katkı maddesi üreticisi ‘Bardahl’ İzmirli şirket Ventuma bünyesinde Türkiye pazarına açılacak. Ventuma ve Bardahl, Türkiye tek yetkili distribütörlük sözleşmesini imzaladı. Ventuma Türkiye ana distribütörlüğü ile bayilikler verip Türkiye’nin her noktasında yer almayı hedefleyen Bardahl, bu işbirliğini İzmir Ege Palas Otel’de düzenlenen basın toplantısı ile duyurdu.

Katkı Sağlayacak

Bardahl EMEA Satış Direktörü Mr. Eelco Libbenga ve Ventuma Genel Müdürü Meltem Cerman Aygül’ün katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, Türkiye’nin stratejik konumu, gelişimi ve genç nüfusu ile büyük bir potansiyele sahip olduğunun altı çizildi. Türkiye’de pek çok lokomotif sektör bulunduğunu belirten Aygün, “Bardahl, bu sektörlere 80 yıldır kaliteli kimyasal ürünleri üretip satmaktadır. Bu kaliteli ürünleri ülkemizin lokomotif sektörleri ile buluşturmaktan onur duyuyoruz. Biz de bugün bu markanın Türkiye temsilcisi oluyoruz” dedi. Bardahl EMEA Satış Direktörü Libbenga ise “Bizim için Türkiye’de olmak heyecan verici. Otomotiv markamızı burada pazarlamaktan çok mutluyuz” dedi.

MERT ALPDÜNDAR

Haber Linki: https://www.yeniasir.com.tr/ekonomi/2019/09/12/bardahl-turkiye-pazarinda